بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 115 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

سخنرانی حجت الاسلام اسماعیل ولیخانی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرضا

مدیر مجتمع فرهنگی و آموزشی یاوران حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است، گفت: کارگزاران دولت اسلامی مجاز به اشرافی گری نیستند.
مدیر مجتمع فرهنگی و آموزشی یاوران حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است، گفت: کارگزاران دولت اسلامی مجاز به اشرافی گری نیستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسماعیل ولیخانی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرضا اظهار داشت: همه مدیران ما باید هوای این مردم را داشته باشند؛ مردم ولایتمداری که این گونه پای انقلاب ایستاده اند.

وی ضمن گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار دلها تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی باید اخلاص و عمل شهید حاج قاسم سلیمانی را الگو قرار دهند و برای رضایت خدا و مردم قدم بردارند.

معاون ستاد مهدویت کشور ابراز داشت: شهید سلیمانی کسی بود که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب تمام عمرش را در جهاد فی سبیل الله گذراند و در آخر مزد جهاد خود را گرفت و به مقام والای شهادت رسید.

سردار سلیمانی نماد مدیریت جهادی است

وی سردار سلیمانی را نماد مدیریت جهادی دانست و تاکید کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جهات مختلف برای اقشار مملکت الگوی اسلامی و دینی و نماد مدیریت جهادی است.

حجت الاسلام ولیخانی اضافه کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی یک الگو و اسوه برای خدمت به مردم بود و از مسئولان نیز می خواست که خادم مردم باشند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است، بیان داشت: کارگزاران دولت اسلامی مجاز به اشرافی گری نیستند بلکه باید با بازگشت به صفا، صمیمت و تلاش جهادی ابتدای پیروزی انقلاب، به دنبال خدمت به مردم باشند.

نور مهدویت به برکت انقلاب اسلامی به متن زندگی شیعیان بازگشت

مدیر مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) گفت: نور مهدویت به برکت انقلاب اسلامی به متن زندگی شیعیان بازگشت و مسئولان باید در مسیر تحقق آرمان های انقلاب که همان زمینه سازی ظهور است، حرکت کنند.

حجت‌الاسلام ولیخانی جمهوری اسلامی را مقدمه ای برای بیداری جهان اسلام از بردگی دانست و ابراز داشت: انتظار ظهور تلاشی برای تحقق وعده مسلم الهی است که انقلاب اسلامی بر پایه این مفهوم در اندیشه های امام راحل شکل گرفت.
آخرین ویرایش
در 1398/11/27 16:36

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
37254942 ـ 025
قم ـ جمکران ـ بلوار انتظار ـ مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج)
پیامک
30001366