بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 84 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

همایش دوره تکمیلی حقوق ‌دانان تراز انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی.عج. همایش دوره تکمیلی حقوق ‌دانان تراز انقلاب اسلامی که در سالن غدیر این مجتمع برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی.عج. همایش دوره تکمیلی حقوق ‌دانان تراز انقلاب اسلامی که در سالن غدیر این مجتمع برگزار شد.
از 11 تا 16 آذر ماه مجتمع یاوران حضرت مهدی عج قم میزبان برگزاری دوره تکمیلی حقوق دانان تراز انقلاب اسلامی و دوره توانمندسازی مربیان آموزش همگانی حقوقی با همکاری سازمان بسیج حقوق دانان و مرکز بسیج قوه قضاییه بود.
هدف از دوره تکمیلی حقوق دانان تراز انقلاب اسلامی، شناسایی، جذب، آموزش، تربیت و سازماندهی افراد در انجمن های تخصصی حقوق جهت بهره گیری در عرصه های مورد نیاز انقلاب(کادرسازی)، آشنایی با نظام مسائل و احصاء اولویت های حقوقی قضایی کشور و آموزش مهارت های لازم به افراد منتخب در جهت رفع این مسائل و همچنین آشنایی و توانمندسازی مخاطبان با اصول مبانی نظری اسلام در راستای دستیابی به تحلیل منطقی از لزوم و بایسته های نظام سازی و تمدن سازی اعلام شده است.
همچنین در دوره توانمندسازی مربیان آموزش همگانی حقوق، افزایش آگاهی های حقوقی مردم، توانمندساختن حقوق عامه و مطالبه گری و همچنین کاهش اطاله دادرسی مورد توجه قرار گرفته است.
تجلیل از برخی نخبگان حقوقی و قضایی بسیج حقوق دانان کشور با اهدای نشان و تندیس «مطالبه گری و فساد ستیزی» از جمله برنامه های این همایش بود.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1397/9/13 09:39

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
37254942 ـ 025
قم ـ جمکران ـ بلوار انتظار ـ مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج)
پیامک
30001366