بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 84 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج)

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج)، صبح روز چهارشنبه 29 فروردین ماه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و معاونان ایشان از این مجتمع بازدید به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج)، صبح روز چهارشنبه 29 فروردین ماه، مهندس سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و معاونان ایشان از این مجتمع بازدید به عمل آوردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ضمن بازدید از این مجتمع و نمایشگاه هنری اندیشه نجات، طی جلسه ای که باحضور مدیریت مجتمع حجت الاسلام ولی خانی بر گزار شد،راه های تعامل هرچه بیشتر میان این مجموعه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس سیدموسی حسینی کاشانی با اشاره به نمایشگاه مفهومی مهدویت با عنوان «اندیشه نجات» در مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج) تصریح کرد: در این نمایشگاه علاوه بر استفاده از هنرهای تجسمی می توان از سایر هنرها، برای انتقال بهتر مفاهیم مهدوی به مخاطب و تاثیرگذاری بیشتر استفاده کرد.

وی هم چنین با اشاره به جلسه های شورای فرهنگ عمومی استان قم و توجه به موضوع مهدویت در این شورا گفت: برای معرفی و شناساندن مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی (عج) به مسئولان فرهنگی استان و آشنایی آنها با ظرفیت های این مجموعه؛ یکی از جلسات این شورا را به معرفی این مجتمع اختصاص خواهیم داد.

ایشان بر بازدید اصحاب رسانه و هنرمندان و فعالان فرهنگی استان قم از این مجموعه و آشنایی با مفاهیم مهدوی تاکید و اظهار کرد: یکی از مشکلات همه موسسه های فرهنگی و هنری در زمینه اطلاع رسانی و معرفی آنان به جامعه است که رسانه ها در این زمینه می توانند نقش بسزایی داشته باشند.
دراین دیدار حجت الاسلام ولی خانی، مدیریت مجتمع ضمن ابراز تشکر از حضور و بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از این مجتمع، گزارشی از فعالیت های فرهنگی و آموزشی و همچنین حضور زائران و میهمانان از داخل و خارج ازکشور در طول سال ارائه دادند و ابراز داشتند در آینده نزدیک شاهد تعاملات بیشتری میان این مجموعه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم بود.
آخرین ویرایش
در 1397/1/30 12:00

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
37254942 ـ 025
قم ـ جمکران ـ بلوار انتظار ـ مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج)
پیامک
30001366