بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

هم‌اکنون 84 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

همایش سالانه طلاب و فضلای استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی.عج.، همایش سالانه خانوادگی طلاب و فضلای استان مرکزی شامگاه امروز از سوی مجمع نمایندگان طلاب استان مرکزی در سالن همایش غدیر این مجتمع در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی.عج.، همایش سالانه خانوادگی طلاب و فضلای استان مرکزی شامگاه امروز از سوی مجمع نمایندگان طلاب استان مرکزی در سالن همایش غدیر این مجتمع در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
در این مراسم که بیش از هزار و 500 نفر از طلاب، اساتید و فضلای شهرستان های استان مرکزی به همراه خانواده های شان حضور داشتند، حجت الاسلام عباسی نماینده طلاب استان مرکزی به ایراد سخن پرداخت و همچنین حجت الاسلام علی رازی زاده کارشناس فضای مجازی نیز در باب اهمیت فضای مجازی و بازی های رایانه ای و ضرورت توجه والدین به این موضوع سخنانی ارائه کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین مدرسی استاد سطح عالی حوزه علمیه و کارشناس عرصه خانواده به بیان نکاتی در باب ضرورت کاهش طلاق و لزوم عفت بیشتر زنان و دختران در جامعه اسلامی پرداخت و دین مداری را مهم ترین ملاک ازدواج برای دختر و پسر دانست.

در ادامه این مراسم علاوه بر پخش کلیپ های متفاوت از دهه فجر، انقلاب، دفاع مقدس و سرود خوانی حضرت زینب(ع)، گروه فرهنگی هنری انتظار نور به مدیریت حجت الاسلام جواد ربیعی و حجت الاسلام فلاح به اجرای برنامه و مسابقه فرهنگی برای طلاب و فرزندانشان پرداختند و بیش از 10 نفر نیز به قید قرعه هدایایی را دریافت کردند.

همچنین در حاشیه این همایش گروه فرهنگی انتظار نور با سرپرستی دو نفر از روحانیان این مرکز به اجرای برنامه شاد برای کودکان پرداخته و آنها را با معارف انقلاب و اسلام آشنا می کردند و همچنین در ارتباط با دهه فجر و فرار شاه نیز برنامه هایی داشتند.

در ابتدای این همایش نیز علی مالکی نژاد از مداحان اهل بیت(ع) نیز ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، به اجرای برنامه مدیحه سرایی و سرود خوانی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) پرداخت.

لازم به توضیح است، تأکید اصلی این همایش مبنی بر لزوم تشکیل گروه های فرهنگی و تبلیغی برای فعالیت های تبلیغی در سراسر کشور بود و مجمع نمایندگان طلاب استان مرکزی نیز آمادگی خود برای همکاری با این گروه های فرهنگی اعلام کرد.
آخرین ویرایش
در 1395/11/18 15:51

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
37254942 ـ 025
قم ـ جمکران ـ بلوار انتظار ـ مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج)
پیامک
30001366